FoRuMcHeTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoRuMcHeTo

...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Primosko

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
{{{AMORE}}}

{{{AMORE}}}


Брой мнения : 12
Registration date : 20.08.2007

Primosko Empty
ПисанеЗаглавие: Primosko   Primosko Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 10:44 am

Haide v Primosko,haide v Burgas-vski4kite kru4mi ba4kat za nas lq lq lq...Lqtoto bqh na morence estestveno m/u Primorsko i Kiten.Kato edna dostoina 4algadjiika pokorih vsi4kite masi,peiki,stolove i izob6to vsi4ko,varhu koeto moje da se tancuva.MN dobre si izkarah 4ak ne mi se pribira6e...
Върнете се в началото Go down
Mi6eLiNa
Admin
Mi6eLiNa


Брой мнения : 84
Age : 33
Registration date : 19.08.2007

Primosko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Primosko   Primosko Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 4:47 pm

abe toq kiten,primorsko...poniknaxa mi na glavata....ti Nati ne se pravi,a spodeli tuka 4e si se sre6tnala s mn vidni li4nosti ot na6iq klas tam...ne si krotuvai.....spodeli moito zai4e.... bounce


Последната промяна е направена от на Вто Авг 21, 2007 6:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mimozkata.piczo.com
candy_sweet

candy_sweet


Брой мнения : 1
Registration date : 21.08.2007

Primosko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Primosko   Primosko Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 1:09 pm

Very Happy aaa mn qko mestence PrImOrSkO RLZ stra6no e tam!!!!My paradise ..... Laughing posetete go nqma da sajalqvate sigurna sam!!!! Wink
Върнете се в началото Go down
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Primosko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Primosko   Primosko Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 5:13 pm

sunny Ah...Primorsko...s kakvo li ne se sbluskvam tyk za toq edin mesec!Nai zapomnq6tite se ne6ta sa: nerealnite izrodi,diskotekite i kru4mite!Moqt suvet e ako popadnete v Primorsko da posetite Dqvolskata reka,Sotto,Tequilla Bar i Bar Karamba!Ina4e tyk se sre6tat mnogo izvestni hora po4ti na vsqka kra4ka,plajovete sa syper i vsi4ki idvat s naglasa za kypon!Syper e Primorsko!
Върнете се в началото Go down
sweet_control

sweet_control


Брой мнения : 15
Age : 34
Registration date : 10.09.2007

Primosko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Primosko   Primosko Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 8:03 am

Az bqh blizo do Primorsko na more,no hodehme postoqnno tam.Plajovete sa super,barovete su6to(preporu4vam vi i az Tequilla bar Wink Abe be6e super tam,iskam paaak Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Primosko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Primosko   Primosko Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Primosko
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FoRuMcHeTo :: TeMiTe :: TeMiTe-
Идете на: