FoRuMcHeTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoRuMcHeTo

...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?

Go down 
+3
BumBleBee
Mi6eLiNa
rali4ka_r
7 posters
АвторСъобщение
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 10:05 am

Aide 6ampioni,priznavaite si koi kak se e izlagal i kolko e bil maluk!Ama bez takiva:"vuv vtora grypa s edno drygar4e se celyvahme po ystata".Vsi4ki znaem,4e sme izostanali i takiva prejdevremenno razviti lubov4ii v na6eto klas nqma Wink pig
Върнете се в началото Go down
Mi6eLiNa
Admin
Mi6eLiNa


Брой мнения : 84
Age : 33
Registration date : 19.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 10:07 am

lol!
Върнете се в началото Go down
http://mimozkata.piczo.com
BumBleBee

BumBleBee


Брой мнения : 61
Age : 33
Location : Selo dolno nanagorniste,ulica kal do kolena,nomer nqma stot mangalite go otkradnaha
Registration date : 30.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 8:37 pm

е ми сега не помня
Върнете се в началото Go down
http://www.cska.net
{{{AMORE}}}

{{{AMORE}}}


Брой мнения : 12
Registration date : 20.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 9:20 pm

6ti klas s edno drugar4e v kefena na daskaloto xaxa.Da vi kaja mn mi haresa i posle go goneh da se celuvame po koridorite xaxaxa Smile))
Върнете се в началото Go down
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 8:43 am

hehehehehe...evalata Nati,taka se zabursvat gadjeta!!! lol! A ti Dani ne se skatavai a si priznai!Taka kato se pravi6 na ydaren s mokur parcal vseki se se6ta,4e ne se gordee6 s tova Wink geek
Върнете се в началото Go down
Mi6eLiNa
Admin
Mi6eLiNa


Брой мнения : 84
Age : 33
Registration date : 19.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 8:56 am

Nati,za6to li tva v kenefa na daskaloto mi e poznato Very Happy Very Happy Very Happy ....su6tata rabota....mai bex na 12...tva koi klas e? scratch
Върнете се в началото Go down
http://mimozkata.piczo.com
Krisi

Krisi


Брой мнения : 8
Registration date : 07.09.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: auu   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 11:58 am

awe Nati s koi we.....izdai tainata ..axaxxa bili sme v edin klas ,a az ne znam ...ujas ...a moita be6e pred vxoda s edno mom4ence koeto dori ne zna 4e mi be6e za 1vi pat //...be6e ujasno i se 4udex kakav e toq ezik kakvo tarsi... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
СтефО

СтефО


Брой мнения : 57
Age : 33
Location : Around the space
Registration date : 20.08.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 4:05 pm

Хмммм, беше доста отдавна, май бях на 11-12, някъде там... Very Happy ( с тогавашната ми най-добра приятелка, и 2-3 часа по-късно с другата ми най-добра тогавашна приятелка, е ако говорим за по-сериозен тип целувка... ^^, ама то май само аз си мислих, че сме най-добри приятели... Suspect в действителност имаха други намерения, поне едната). Ама преди това още по-малък имах с една ама тя беше 2-3 години над мен... Very Happy (rofl) Btw, за годините може и да се бъркам може и по-скооро да е било, нз... Как ми се стори не си спомням Very Happy, но с по-голямата какичка беше готино... pirat
Върнете се в началото Go down
http://www.AnimeS-bg.com
sweet_control

sweet_control


Брой мнения : 15
Age : 34
Registration date : 10.09.2007

Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 7:57 am

Imam lo6i spomeni ot 1ta si celuvka Embarassed Spomnqm si,4e be6e mn stranno i ligavo No E,posle se poopraviha ne6tata Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?   Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Koga be6e purvata vi celyvka i kak vi se stori tq?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FoRuMcHeTo :: TeMiTe :: TeMiTe-
Идете на: