FoRuMcHeTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoRuMcHeTo

...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Lubovta,moreto i o6te ne6to....

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 5:22 pm

Predpolagam,4e vseki poznava letnite zabivki na moreto,kudeto nikoi ne te poznava i moje6 da se razvihri6 na volq?E,tazi godina i az sre6tnah svoqta morska lubov Wink Vsi4ko be6e mnogo neo4akvano,no mnogo hybavo...Razkajete za nqkoq va6a lqtna avantura i posle az 6te vi razkaja moqta Wink
Върнете се в началото Go down
Mi6eLiNa
Admin
Mi6eLiNa


Брой мнения : 84
Age : 33
Registration date : 19.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 5:56 pm

Mmmm letni zabivki......tva mi xaresva..... lol! cheers Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://mimozkata.piczo.com
{{{AMORE}}}

{{{AMORE}}}


Брой мнения : 12
Registration date : 20.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 10:24 pm

Ooo dali ne mi e poznato a? xaxa Taq godina na moreto az prodaljih zabivka zapo4nata tuk v Sf,no na moreto nqkaksi prodaljenieto i be6e mn po-sladko,za6toto tam nqma6 4as,nqma6 ograni4enie...svobodna Bulgariq si ob6to vzeto.Be6e mn dobro izjivqvane.Aide ,Rali 4akam da spodeli6 za svoqta zabiv4ica
Върнете се в началото Go down
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Na Ralka zabivkite Part 1   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 8:49 am

Moi red li e ve4e?Dobre,eto i moqta zabivka...Nqkoi ot vas znaqt,no za tezi koito o6te ne sa razbrali az rabotq v edin hotel v Primorsko.Ta...edin prekrasen den imahme rezervaciq za dve grypi s y4enici.Doidoha te,no na nas ni bqha sky4ni("nas" e az i edna moq priqtelka ot hotela)Minaha se 4-5 dni.Edin sledobqd v po4ivkata mi si piivhme s priqtelkata mi v staqta i tq izleze za ne6to.Vurna se s 2 mom4eta(smeq da tvurdq 4e bqha nai hybavite v lagera,ediniqt mi haresa o6te kato doidoha),sipahme i na tqh po edno i po4nahme da igraem belot.Az zakusnqh s 30min za rabota i tova be6e purvata ni sre6ta.Sled tova ve4erta bqhme v tqhnata staq i o6te s vlizaneto toi,moqt 4ovek,bez dori da me poznava kaza "ela da te gy6na" i taka si otkarahme do sytrinta......
Върнете се в началото Go down
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Na Ralka zabivkite Part 2   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 9:07 am

Taka zapo4na vsi4ko i taka priklu4i do momenta,v koito te re6iha da se razbiqt kato za posledno,za6toto na drygiqt den si trugvaha.Trugnaha na diskoteka i pokaniha i men.Az otidoh no imahme ranoglasiq v koq da otidem i se razdelihme-az v edna,toi v dryga.Zasqkohme se v hotela i gi zavlqkohme na plaja v 3 posred no6t.Te si razpunaha 6ezlongi a nie s priqtelkata mi vlqzohme v moreto.Kato izlqzohme si navlqkohme drehite vurhy mokroto belio i ymirahme ot styd.Toi me gy6na za da me stopli i taka posre6tnahme izgreva na plaja....be6e mnogo romanti4no,no posle i dvamata bqhme vir voda,ne znam za nego no az 2 sedmici bqh pregraknala Wink
I taka s moita byrna mladost...
Върнете се в началото Go down
Mi6eLiNa
Admin
Mi6eLiNa


Брой мнения : 84
Age : 33
Registration date : 19.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 9:12 am

Абе как го правите бе...искам и аз така Embarassed Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad silent
Върнете се в началото Go down
http://mimozkata.piczo.com
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 9:22 am

Ne znam mi6le,az izob6to ne go o4akvah,no mi se sly4i!I to to4no na men deto vinagi sum otri4ala lubovta ot pruv pogled scratch nikoga ne sum vqrvala, 4e moje6 da se privurje6 kum nqkogo bez izob6to da go poznava6!Misleh si 4e vijda6 samo edna opakovka,no ne e taka.Sly4vat se i takiva raboti.Za6to to4no na men-ne znam.Sudbata me oproverga!I s ruka na surceto si prinavam,4e s tova 6te svurzvam lqto 2007!Dori i da ne produljim i v sofiq tova 6te si ostane edin nezabravim spomen...
Върнете се в началото Go down
BumBleBee

BumBleBee


Брой мнения : 61
Age : 33
Location : Selo dolno nanagorniste,ulica kal do kolena,nomer nqma stot mangalite go otkradnaha
Registration date : 30.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 8:46 pm

Ми какво да ви кажа това лято бях на море със Све и ще ви оставя вие да прецените как е минало и какво сме правили Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.cska.net
rali4ka_r

rali4ka_r


Брой мнения : 21
Age : 34
Registration date : 27.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 8:49 am

E,nqma li da razkaje6 nqkoq interesna sly4ka?6tom ste bili zaedno na more 100% ima s kakvo da se hvali6.Davai smelo,celite sme v slyh...
Върнете се в началото Go down
Mi6eLiNa
Admin
Mi6eLiNa


Брой мнения : 84
Age : 33
Registration date : 19.08.2007

Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 8:54 am

Abe Rali,ti ne mu govori na Dani za zabivki....toi e veren na suprugata si...nali be Dani? scratch
Върнете се в началото Go down
http://mimozkata.piczo.com
Sponsored content





Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lubovta,moreto i o6te ne6to....   Lubovta,moreto i o6te ne6to.... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lubovta,moreto i o6te ne6to....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FoRuMcHeTo :: TeMiTe :: TeMiTe-
Идете на: